Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Skalmierzyce – na sprzedaż i na wynajem Skalmierzyce

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

18,06 zł/m²382 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia budynek użytkowy o powierzchni 382 m , zlokalizowany w Skalmierzycach, przy ul. Podkockiej 14. Obecnie wykorzystywany jest do produkcji pieczywa oraz wyrobów cukierniczych,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Biuro, ul. Kazimierzowska

Śródmieście I,Kalisz(Skalmierzyce + 11 km)

215 000 zł27,63 m² 7 781,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli poszukujesz lokalu biurowego w centrum miasta, to zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą. 1. Opis nieruchomości: prezentowany przez nas lokal znajduje się przy ul. Kazimierzowskiej 6.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Krotoszyńska

Parcele Zacharzewskie,Ostrów Wielkopolski(Skalmierzyce + 13 km)

400 000 zł526 m² 760,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:-

Sprzedaż, wynajem, powierzchnie biurowe, produkcyjne, ostrów Wielkopolski. Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - 526 m2. pod działalność gospodarczą! Szukasz funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Dobrzecka

Korczak,Kalisz(Skalmierzyce + 11 km)

45,23 zł/m²44 m² 1 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni od 20 do 100 metrów. Pomieszczenia klimatyzowane, w biurowcu przy ul. Dobrzeckiej. Łącznie do wynajęcia 100 metrów biur. Przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Lotnicza

25 zł/m²50 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Ostrów Wielkopolski, lokal użytkowy, powierzchnie biurowe, wynajem, parter i 1 piętro, usługi. Oferujemy do wynajęcia przestronne lokale usługowe o łącznej powierzchni 504,30 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²311 m² 7 775 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem Ostrów Wielkopolski / ul. 60 Pułku Piechoty Cena: 7 775 zł / miesiąc Powierzchnia: 311 m Piętro: parter Przeznaczenie: usługowe Przedmiotem najmu jest lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Szczury

Szczury(Skalmierzyce + 11 km)

10,67 zł/m²750 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** Hala magazynowa/ produkcyjna *** *** zaplecze socjalne oraz biurowe- zostanie przystosowane zgodnie z wymaganiami najemcy *** lokalizacja: - 2 min od drogi ekspresowej S11 (trasa Poznań - Katowice).

Szczegóły ogłoszenia

63,33 zł/m²30 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Kalisz

Kalisz(Skalmierzyce + 11 km)

1 350 000 zł341,80 m² 3 949,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny warsztat wulkanizacyjny o powierzchni 341,8m2, wybudowany w 2011 roku, zlokalizowany na dużej działce 0,1058ha w Kościelnej Wsi, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Kalisz

Śródmieście,Kalisz(Skalmierzyce + 11 km)

89,23 zł/m²143 m² 12 760 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni ok. 143 m2 mieszczący się na I'szym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku komercyjnym w centrum Kalisza. W skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kalisz

Śródmieście,Kalisz(Skalmierzyce + 11 km)

165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy- parter - witryna- 33M2 Lokal o powierzchni 33m2, mieszczący się na parterze budynku mieszkalnego z cegły, idealnie nadający się do prowadzenia cichej działalności.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij